Kullanıcı, www.etyiyenbitki.com’a üye olurken verdiği bilgilerin doğrulunu ve bu internet sitesinde alışveriş işlemini yasal yollar ile yapacağını, etyiyenbitki.com’de kötü niyetli işlemler yapmayacağını peşinen kabul ve beyan eder.

Kullanıcı adı ve şifresinin güvenliğinden üyenin kendisi sorumlu olup, bunların kaybından veya üçüncü şahıslara verilmesinden dolayı doğan zararlardan Etobur Bitkim sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Etobur Bitkim sorumlu değildir. Tüm bilgiler referans olması açısından verilmiş olup, çimlendirme, yetiştirme, bakım ve iklimsel bilgilere dayanarak yapılan uygulamalardan ve elde edilen sonuçlardan Etobur Bitkim sorumlu değildir. Etobur Bitkim sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Etobur Bitkim işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Etobur Bitkim sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Etobur Bitkim’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Etobur Bitkim, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Etobur Bitkim bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Etobur Bitkim markası ve diğer markalar, www.etyiyenbitki.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Etobur Bitkim’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Etobur Bitkim tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Etobur Bitkim hesabının gerek Etobur Bitkim’i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Etobur Bitkim markasının ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Etobur Bitkim, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrica, Etobur Bitkim internet sitesi uzerinde yer alan “tavsiye edin, puan kazanın” uygulamasi, İstenmeyen Ticari İleti/ “unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı hediye çekleri ve kazanmış olduğu puanları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. Etobur Bitkim bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

Etobur Bitkim, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Tüm üyeler ve www.etoburbitkim.com web sitemiz üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar bu sözleşmeyi okumuş ve onaylamış sayılırlar.