Etobur Bitkim, Türkiye’de etobur bitki yetiştiren ilk ve tek firmadır. Etobur bitkilerin ülkemizde yaygınlaştırılması amacıyla kurulan firmamız aynı zamanda online satış yaparak sizlere ulaşmayı hedeflemektedir. Bugün itabiriyle ülkemizdeki en geniş etobur bitki çeşidini ve tohumunu bir arada bulabileceğiniz tek sitedir.

Tüm illerimize hem canlı etobur bitkileri hem de tohumları zarar görmeden ulaştıran firmamız bugüne kadar binlerce müşterinin memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır. Ticari bir amaçtan çok müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlayan firmamız, tüm etobur bitkileri ve tohumları en sağlıklı ve taze şekilde yollamaktadır.

Satış sitemizde haricinde tüm etobur bitki bakımlarını içeren 2 adet sitemiz, 1 adet forumumuz, videolar için youtube kanalımız, fotoğraflar için instagram hesabımız, tüm güncel bilgiler için facebook kanalımız olmak üzere tüm sosyal platformlarda aktif kalarak sizlere en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Tüm yolladığımız canlı etobur bitkiler ve tohumlarında sizlere gerekli bilgileri içeren bakım klavuzları yolluyoruz. Bu sayede etobur bitkilerin bakımını en iyi şekilde yapmanızı sağlıyoruz.