Etyiyenbitki.com olarak sitemizde yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. etyiyenbitki.com  alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen gelişmelere göre güncellenmektedir.

Etobur Bitkim olarak tüm etobur bitki ve tohum ihtiyaçlarınızda alışverişinizi kolaylaştırmayı ve yaygınlaştırmayı amaçlarken, sizlere  “Güvenlik” konusunda olunabilecek en yüksek standartlara sahip bir alışveriş sitesi sunuyoruz. Biz bu güveni tesis etmek için, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfada yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları Comodo SSL marka 128 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamasına geçtiğinizde sitemizin adres bölümünün “https://” olarak değiştiğini göreceksiniz. HTTPS, web sitelerinin “düz metin” ile kurduğu iletişimin güvenliği artırmak amacıyla şifrelenmesi demektir.

Bu şifreleme bugün online bankacılıkta tüm bankaların şifrelemesi ile aynı olup, web sitemizden yapacağınız tüm alışverişleriniz online bankacılık yapmak kadar güvenlidir.